Close
Маєте питання або пропозиції? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з умовами надання послуг
Dao "era nova"
Джокер застосунок &
Метамайнiнг
Джокер Застосунок & Metamining
Основні особливості, переваги та можливості.
Мобільний додаток Joker Smile - це радикально новий погляд на підхід до використання можливостей NFT та ідеї майнінгу. Принцип нашого NFT-проекту - етичне використання людських ресурсів і часу для впливу та розбудови WEB3-спільноти.
Головною особливістю є токени, які створюються за безпосередньої участі людини та її ресурсів. А саме, проект NFT має 7 різних карток NFT, кожна з яких розповідає про роботу однієї з 7 чакр в організмі людини, а також про те, як людина може використовувати і розвивати ту чи іншу чакру. Йдеться також про медитацію (вербальне та невербальне налаштування психосоматичного сприйняття) та практики йоги, наприклад.
Отже, все починається з NFT, які зараз можна знайти на таких платформах, як OpenSea, Gate.io, Getgems, і кількість партнерських платформ протягом року буде тільки збільшуватися (зараз ведуться переговори з деякими глобальними маркетплейсами).
Після цього користувач може підключити свій гаманець WEB 3 (через який був придбаний актив NFT) до додатку Joker. Після цього додаток стає вашим кишеньковим помічником (планується і десктопна версія, але це буде сюрприз), в першу чергу він нагадає вам про вербальну практику медитації і допоможе розвинути самоконтроль і дисципліну.
А потім почнеться гра "Посмішка Джокера"!

Більш детальна інформація за посиланням.

Концепція Joker побудована таким чином, що ваш час і зусилля не витрачаються даремно, вони конвертуються в токени користі, які відправляються на ваш Web 3 гаманець.

Це і є метамайнінг. Цей підхід досить простий і знайомий багатьом, він заснований на класичному принципі майнінгу криптовалют, але з однією кардинальною відмінністю, а саме - мета. Мета - це посилання на розумову та "енергетичну" активність учасника. Іншими словами, учасник додатку Joker може гарантовано добути один токен протягом 7 хвилин. І це саме те, в чому полягає метамайнінг - ви створюєте токен за використання свого часу та енергії.

І як зазначено в правилах, після накопичення 21 токена на вашому рахунку, ви можете стати частиною глобальної блокчейн-спільноти в рамках DAO Era Nova.
DAO "Era Nova"
Зі зростанням попиту на блокчейн-технології та розвитком можливостей використання криптовалют і децентралізованих технологій все частіше виникають питання з боку спільнот різного масштабу та державних установ. Саме тому принцип DAO допомагає вирішувати такі питання.

Саме за допомогою ДАО будь-яке суспільство може чітко, легко і прозоро приймати рішення, спираючись на голоси громади.Дизайн книги - це мистецтво об'єднання змісту, стилю, формату, дизайну і послідовності різних компонентів книги в єдине ціле. За словами Яна Ціхольда, книжкового дизайнера, "методи та правила, які неможливо вдосконалити, розроблялися протягом століть. Щоб створювати досконалі книжки, ці правила потрібно повернути до життя і застосувати".
DAO базується на кількох принципах:
- Сам проект створювався як інструмент допомоги різним спільнотам по всьому світу, тобто в певному сенсі він є благодійним.
- Основна мета - залучення людей до допомоги іншим та вплив на прийняття рішень щодо цієї допомоги.
- Кошти на певні гуманітарні проекти збираються через внутрішню економічну структуру - емісію криптотокенів з подальшим продажем (продаж на біржі або використання як платіжний засіб).
- Емісія токенів реалізується за власним підходом - "метамайнінг", вартість і принципи якого не формуються на тлі загального криптовалютного або фінансового ринку.

Сама ідея використання DAO базується на принципах блокчейн-архітектури, що дозволяє створити необхідний рівень захисту та прозорості всієї системи, в таких важливих аспектах як голосування, переказ/реалізація коштів та подальше висвітлення проекту.

У нашому випадку не менш важливим є дотримання концепції рівності всіх членів спільноти. Звичайно, є різні рівні можливостей, але це напряму залежить від рівня занурення в проект Мета Джокер.
Made on
Tilda