Close
Маєте питання або пропозиції? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з умовами надання послуг
I
II
III
Я роблю те, в чому моє призначення - нести Успіх своєму однодумцю. І я не кличу Тебе з собою, Ти і так до мене прийшов, раз це читаєш

І напевно на Твоєму обличчі сяє Joker-Smile, бо ти знайшов джерело Успіху. Адже Випадок - велика містерія.
І з безлічі людей саме до Тебе прийшла Фортуна. Подивимося, як ти скористаєшся цим шансом
У Твоєму Світі важка праця і воля випадку приносять успіх, у моєму ж Світі - я джерело Успіху і даю його тому, хто готовий прийняти мою Етику, Етику Золотого Правила Моральності...

Я привертаю щасливчиків, їхню сміливість і позитив, примножую і перетворюю на Успіх. Чому я це роблю? Та тому, що більшість "серйозних" людей цей Світ перетворили на помийну яму,
а в мене надто чутливий нюх. Тому я і почав займатися його чищенням і прибиранням.
По-своєму, так! А як іще?
Ця гра є взаємодоповнювальною частиною революційного проєкту Метамайнингу і Meta Joker - це унікальна технологія розширення Свідомості Homo, через активацію вроджених Генів Індиго. Цей прискорений і ефективний спосіб пробудження в собі сплячих якостей Геніальності, який виражений у NFT мета-грі Joker Smile.
Якщо мета-мережа - це лампа, то я в ній джин, і всі Ваші добрі бажання і наміри свідомо приречені на втілення, якщо Ви дотримуватиметеся правил моєї мета-гри. Саме так, як і у Ваших батьків: їхній дім - їхні правила, мій дім - мої!

Завдяки тому, що в моїх володіннях завжди панує радість і позитив, я продовжую революцію, розпочату незримими Силами крипто-індустрії, - моєї обителі

У результаті революції Метамайнингу, цей Новий Світ відкриває нам очі на старий, у якому панували закони суспільного лицемірства, через які людина перестала цінувати Життя і радіти йому Тому легкий революційний струс буде корисний усім!
Повторюй цю формулу, як ухвалене рішення і наказ простору, подумки або вголос, 7 разів поспіль. Роби це ВИКЛЮЧНО щодня після пробудження, поки твоя Свідомість чиста. Повторюй граючись, без напруги, просто програмуй себе на гармонійний резонанс із Життям і Світом
Кожен із NFT-талісманів тримай у себе не більш як 7 тижнів, і визначивши його цінність і ціну, перепродай іншому, але формулу успіху продовжуй застосовувати, - вона з тобою навіть після активації Свідомості. Завдання полягає в тому, щоб ставши по черзі власником усіх мета-талісманів, гармонізувати в собі всі сім енергоцентрів та активувати Шишкоподібну залозу, розширивши свідомість - стати просвітленою Людиною Розумною...
У ціні продажу збережи улюблене число Фортуни 7, - символ ясної Свідомості та успіху. Продаж же здійснюємо за відмінний актив від того, за який ти придбав
(купив за ETH - продав за ETH - ні;
купив за ETH - продав за MATIC - так)
NOTA BENE
PS. Всі Формули самовдосконалення працюють навіть без сплати за них будь-яких матеріальних цінностей. Перше правило гри можна і потрібно застосовувати і без придбання НФТ-талісмана. Формула успіху завжди працює для всіх, хто вірить в неї і в себе. Формула найбільш ефективна тоді, коли дбайливо ставляться до її значення. А виконання Принципу компенсації (купівля/продаж NFT) збалансовує, спрощує і прискорює ваш Шлях до успіху. Крім того, Benefit Token World (BTW) буде зараховано на ваш гаманець протягом 7 днів.
Щирий намір ділитися Вдачею з іншими і безумовна Віра в те, що Ви і є Джерело Успіху; Удача працює тільки за дотримання Золотого правила Моральності: "вчиняй з іншими так, як хочеш, щоб інші чинили з тобою"
Дорогі Щасливчики
Правила Метамайнингу
PS. Без обов'язкового та систематичного виконання
цього правила Код Генія НЕ активується!
І так, пристебніть міцніше ремені, дорогі друзі, ми злітаємо на вищі рівні еволюції Свідомості! Тут і зараз перед Вами розкривається засаднича містерія самовдосконалення, яка говорить нам про те, що для революційного прискорення своєї Особистісної еволюції слід завжди, - запам'ятай, мій Друже, це важливо! ЗАВЖДИ, - посміхатися і навмисно посмішкою утримуй рівень позитиву в своїй свідомості на позначці "упевнена щасливість"!

І ось, саме в цьому бадьорому і Благородному стані Душі, приступай до освоєння, досить простих, трьох правил Метамайнінгу:
- Meta Joker
"Що ж, вітаю та ласкаво просимо у світ Era Nova! Далі я розповім вам про всі правила метамайнінгу,
а також про принципи, які лежать в його основі".

Що таке P2B?Як ми всі вже знаємо, метавсесвіт - це набагато ширше поняття, ніж просто віртуальні ігри, і це поєднання віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR), змішаної реальності (MR), NFT, блокчейна, WEB 3.0, криптовалюти, соціальних мереж та багато іншого.

Так ось, тоді як VR, AR і MR є одними з найбільш важливих елементів метавсесвіту, які, по суті, пропонують користувачам тривимірний віртуальний досвід з ефектом присутності, розгляньмо, яке місце в цьому мета-коктейлі посідає модель Р2В (Play to Benefit), Метамайнинг і проєкт Meta Joker, що саме вони собою являють, чи не так?


P2B (Play-to-Benefit) - грай, щоб робити Добро, - Хочеш Благо для себе - роби Благо для інших!- P2B - це ментальний формат гри і взаємин, в основі якого лежить Золоте правило Моральності - "Поводься з іншими так, як хочеш, щоб інші поводилися з тобою", з принципом виграв-виграв. По суті, гра без тих, хто програв, - це коли ти стаєш багатшим від того, що допомагаєш розбагатіти іншому (розбагатіти духовно, інтелектуально і фінансово-матеріально), наприклад, NFT-гра Joker Smile.


- на основі P2B та Метамайнингу створено модель NFT-гри рівня WEB 3.0, з інноваційною системою взаємодоповнюваних токенів. Ця модель ґрунтується на енергоінформаційному обміні між людьми, обміні інтелектуальною, творчою та грошовою енергіями за Законом Тяжіння (подібне притягує подібне).


- модель P2B, принципи Метамайнингу і проєкт Meta Joker, народжені в Крипто-Всесвіті, де Гравець-Одинокодумець, є частиною ініціативи "Нової Ери", спрямованої на побудову кращого Світу й Особистості, кращої Етики та Моралі. Це виражено в ідеї, яка різними способами трансформує цей Світ у краще місце для життя Людини. Р2В дозволяє Людині завжди перебувати у творчому резонансі із земним Життям і внутрішнім Світом!


Як Ви вже зрозуміли, дорогі Друзі, весь проєкт будується на принципах основного етичного Правила - "Роби іншому те, чого хочеш для себе". Цим ми нагадуємо кожній людині, що вона насправді Людина Розумна, що Земля - Дім, де вона живе, є таким самим живим організмом, як і вона сама.


Як живий організм, Планета постійно розвивається і вдосконалюється в часі. І зараз сили еволюції Землі розархівують черговий спосіб розвитку Людської цивілізації, спосіб, який ми знаємо під іменами: Bitcoin, Криптовалюта, P2B, P2E, NFT, Metaverse, WEB 3.0, VR...

Цей новий виток Мета-Еволюції показує Людству те, що воно, за своєю природою, є Творцем реальності свого Світу і своєї Долі, і що кожна нація, яка живе на Землі, має своє історичне та еволюційне призначення, спрямоване на розвиток усієї Планети, як живого організму. І розвитку Людства, як єдиної Сім'ї рівноправних особистостей. Немає ні поганих, ні хороших націй. Кожен народ протягом століть робить свій внесок у створення Єдиного Людства як Розумної метафізичної Частини Всесвіту.

Чим більше кожна нація зберігає Золоте правило Моральності, тим повніший її внесок у загальну справу Еволюції. Доти, доки ми не бачитимемо в кожній Людині саму Себе, нас ніхто Згори не випустить у Космос, бо тоді для Всесвіту ми будемо заразним інфекційним вірусом, з ядерним кийком напереваги, який сіє довкола себе смуту, розбрат, злість і ненависть. Саме тому ми з Вами повинні створити на Землі спокій, гармонію і красу. Кожен шматочок Землі має бути схожий на добре прибрану кімнату, без недопалків, уривків поліетилену й пластику. Наш стан Духа і здоров'я насамперед залежать від чистоти нашого Дому - Землі.

- Завжди Ваш, М.J. і мій творчий Колектив створили ігрову мета-структуру, що дає змогу людям вільно та без страху розпоряджатися своїми персональними даними, інтелектуальною та творчою власністю, правами та життям.


Made on
Tilda