Close
Маєте питання або пропозиції? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь з умовами надання послуг

Про проєкт МЕТА ДЖОКЕР

Проєкт Meta Joker створений групою мета-психологів і крипто-ентузіастами зі спільноти Era Nova, як психотерапевтичний метод самореалізації Людини

Мета Спільнота Era Nova заснована з метою реалізації морально-етичних норм і універсальної системи етичної взаємодії Людини з різними формами життя і сферами світобудови на основі визнання етики Взаємності і самоцінності всіх проявів Життя.

Наше інфо-джерело Era Nova пробуджує у вас Свідомість, силу Духа і міць інтелекту, ми об'єднуємо пробуджених представників Людства і формуємо, Розумну громадськість Нової Ери. Ми з Вами - новий, благородний, - за образом і подобою, - Розумний планетарний Народ. Ми - люди культури Взаємності. Своєю повсякденною діяльністю сприяємо творенню і збереженню Миру в нашому домі - планеті Земля.

Ми, Людство Нової Епохи, здійснюємо такі цілі та завдання:

0. (аксіома) Спосіб еволюції Людства, що містить у собі ворожнечу і воєнні дії, нами усунуто і переведено в категорію альтернативних реальностей!

 1. Відродження і розвиток життєздатних методів самореалізації Людини та еволюції нашої цивілізації;
 2. Пошук і реалізація заходів, що запобігають і усувають конфлікти і ворожнечу між народами, які належать до різних національних, культурних і релігійних спільнот;
 3. Створення DAO як, енерго-інформаційної екосистеми та екологічного середовища, що націлене на етичне оздоровлення та процвітання суспільства;
 4. Освоєння різноманітного: філософсько-історичного, культурного і мета-психологічного, духовного досвіду.

Уся діяльність ініціативи "Era Nova" спрямована на пробудження і розширення свідомості Людини. Спільнота культури Взаємності бере активну участь у мета-формуванні планетарних егрегоріальних програм, спрямованих на морально-етичне оздоровлення та етичне вдосконалення сучасного нам суспільства.


У чому користь для суспільства, яку проблему вирішує наш проєкт?

 • усвідомити своє призначення;
 • здобути фізичне і психічне здоров'я;
 • здобути усвідомленість, баланс і гармонію в житті;
 • зцілити минуле і трансформувати весь свій досвід у Силу;
 • пізнати дію Законів Всесвіту;

Наш творчий колектив "Era Nova" має багатий досвід у сфері енерго-інформаційних технологій і метапсихології, ми проводили дослідження впливів релігії, таємних орденів та офіційної науки на морально-етичний та економічний розвиток суспільства, впливів інфо-психологічного впливу на Свідомість індивіда і соціуму.


Ми експерти в методах програмування та реалізації заходів, що запобігають і усувають конфлікти та ворожнечу між народами, із застосуванням принципу соціальної Справедливості на основі закону Взаємності.


Ми, Людство, прийшли до необхідності свідомого прийняття нової, або добре забутої старої етичної системи цінностей і пріоритетів, системи життєдіяльності

та взаємовідносин!

У поточному часі абсолютно відсутнє будь-яке моральне регулювання у світі криптовалют, НФТ і метавсесвітів.

Своїми спільними зусиллями наш творчий колектив, створивши формат Р2В - робить свій скромний внесок

у морально-етичне оздоровлення та етичний розвиток усього крипто-світу. Саме з метою, - етичного впорядкування крипто-спільноти і був створений формат P2B, як моральна міра інтернет-ігор, проєктів, платформ,

та ін. з принципом Взаємності у всій основі.


Наш проєкт заснований на етиці Взаємності - "Роби іншому те, чого хочеш для себе". Цим ми нагадуємо кожній людині, що вона насправді Людина Розумна, що Земля - Дім, де вона живе, є таким самим живим організмом, як і вона сама.


Як живий організм, Планета постійно розвивається і вдосконалюється в часі. І зараз сили еволюції Землі розархівують черговий спосіб розвитку Людської цивілізації, спосіб, який ми знаємо під іменами: Bitcoin, Криптовалюта, P2B, P2E, NFT, Metaverse, WEB 3.0, VR...


Цей новий виток Мета-Еволюції робить Людству дуже сильний натяк, аналогію, що цей світ ілюзорний, і людство в ньому бере участь на тих самих принципах, що й в іграх, створених нами, де етика Взаємності є основним правилом, що дає перевагу тому, хто його дотримується (Benefit).


Кожна нація, що живе на Землі, має своє історичне та еволюційне призначення, спрямоване на розвиток усієї Планети, як живого організму. І розвитку Людства, як єдиної Сім'ї рівноправних особистостей. Немає ні поганих, ні хороших націй. Кожен народ протягом століть робить свій внесок у створення Єдиного Людства як Розумної метафізичної Частини Всесвіту.


Що більше кожна нація зберігає Золоте правило Моральності, то повніший її внесок у загальну справу Еволюції. Доти, доки ми не бачитимемо в кожній Людині саму Себе, нас ніхто Згори не випустить у Космос, бо тоді для Всесвіту ми будемо заразним інфекційним вірусом, з ядерною палицею напереваги, який сіятиме довкола себе смуту, розбрат, злість і ненависть.

Тому ми з Вами повинні створити на Землі спокій, гармонію і красу. Кожен шматочок Землі має бути схожий на добре прибрану кімнату, без недопалків, шматочків поліетилену та пластику. Наш стан Духа і здоров'я, насамперед, залежать від чистоти нашого Дому - Землі.


У концепції суспільно-правового договору Золоте Правило виступає критерієм, що дає змогу встановити, чи не суперечить дія природним Законам Справедливості, виокремлюючи при цьому три форми Золотого Принципу, а саме:


 1. Право (justum - лат.) - не роби іншому того, чого не бажаєш, щоб інший зробив тобі;
 2. Пристойність (decorum - лат.) - роби іншому те, чого бажаєш, щоб інший зробив тобі;
 3. Повага (honestum - лат.) - чини так, як бажаєш, щоб чинили інші.

Перші два Принципи узагальнюються в міжнародному праві та політиці, останній - в етиці.

Золоте правило Моральності, генетично і по суті являє собою заперечення етики відплати, що втілилася у звичаї кровної помсти (око за око). Людство прийшло до необхідності переходу до колективної відповідальності роду Людського і зняття тієї розділеності на "свої" і "чужі", що може врівноважуватися тільки взаємним визнанням етики, яка втілилася в Золотому правилі Моральності.

Еволюція моральності - це високий рівень самоконтролю і дисципліни Свідомості.


Ми живемо в суспільстві, в якому нас розділили і змусили воювати один з одним. Якщо ми не об'єднаємося в усвідомленні, у нас немає шансу на виживання.


Приєднуйся до мета-спільноти ERA NOVA, якщо ти бачиш, що відбувається з цим світом, якщо в тебе є здоровий глузд і ти хочеш взяти відповідальність за своє життя, не перекладаючи її на плечі політиків.

Зв'язатися з нами
OpenSea
Пошта: jokerofcrypto@gmail.com
Made on
Tilda